اسامی مراکز فعال کانون پرورش فکری در ایام نوروزاسامی مراکز فرهنگی هنری ثابت و سیار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سراسر کشور که در ایام نوروز آماده‌ خدمت‌رسانی به اعضا و علاقه‌مندان کتاب‌اند، اعلام شد.

به گزارش گلبرگ سبز به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، پیرو اعلام معاون فرهنگی کانون، برای نخستین‌بار برخی مراکز کانون در روزهای نوروزی آماده‌ خدمت‌رسانی و اجرای برنامه‌های فرهنگی ویژه‌ این ایام خواهند بود.

این مراکز از روز سوم تا سیزدهم فروردین، برنامه‌های ویژه‌ای از جمله قصه‌گویی، شعرخوانی، داستان‌نویسی، نقاشی، کاردستی و… برای تعطیلات نوروز برگزار خواهند کرد. 

به گفته‌ محمدرضا زمردیان، در راستای سیاست‌های ابلاغی وزیر آموزش و پرورش مبنی بر مطالعات غیردرسی دانش‌آموزان در ایام تعطیلات نوروزی، علاقه‌مندان از ساعت ۹ صبح تا ۱۷ امکان حضور در مراکز ثابت اعلام‌شده را دارند. 

همچنین در این روزها برخی کتابخانه‌های سیار شهری و روستایی کانون در تمام استان‌ها، به فراخور نیازهای فرهنگی مناطق آماده‌ امانت دادن کتاب به متقاضیان و انجام سایر فعالیت‌های هنری و فرهنگی خواهند بود.

پیش‌تر زمردیان اعلام کرده بود نهضت خدمت‌رسانی فرهنگی به کودکان ایران، موضوعی است که مورد توجه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در دوره جدید مدیریتی است.

برای مشاهده کتابخانه‌های سیار کانون اینجا را کلیک کنید.

برای مشاهده‌ی کتاب‌خانه‌های ثابت کانون اینجا را کلیک کنید.

انتهای پیام